Barne- og ungdoms- organisasjonene i Oslo

Lån et møterom

Trenger organisasjonen mer penger?

Heldigvis finnes det steder å søke om støtte, og vi er her…

Bli rådgiver innen medvirkning!

Vil du være den som legger til rette for at ungdom som deltar…

Nasjonal krisepakka: Få dekka avlyste aktiviteter eller ekstra utgifter

Har din organisasjon måttet avlyse aktiviteter på grunn av…

Våre medlemstilbud

Vår visjon og mål

Bedre barn og ungdoms situasjon og deres medbestemmelse på eget liv

Sterke barne- og ungdomsorganisasjoner
Frivillig sektor er en viktig tilbyder av fritidsaktiviteter for barn og ungdom, i tillegg til å være viktige arenaer for uformell læring. UngOrg jobber for å sikre langsiktige og gode rammevilkår for barne- og ungdomsorganisasjoner, for å skape et enda sterkere og mer mangfoldig organisasjonsliv.

Reell politisk medbestemmelse for barn og unge
UngMed (Ung Medbestemmelse) jobber for å sikre reell politisk medbestemmelse for barn og unge, særlig for dem under 18 år. Vi tilrettelegger for unges engasjement og styrker deres innflytelse i Oslo. Dette skjer ved å utvikle arenaer der ungdom kan få sagt sin mening, og sørge for at disse meningene blir hørt.

Tilrettelagt informasjon og veiledning
UngInfo, et informasjons- og veiledningssenter i Møllergata 3, gir gi ungdom god og tilrettelagt informasjon slik de skal kunne ta aktive og informerte valg i egne liv. Tilbudet er gratis og kan benyttes anonymt. Senteret er åpen for all ungdom i Oslo mellom 13 og 27 år.

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no

95 91 55 14

Synne Salvesen

Grafisk designer

synne@ungorg.no 

Tlf.: 24 14 98 30

Mona Sjøli

Kommunikasjonsrådgiver

mona@ungorg.no

24 14 98 30

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no

24 14 98 30

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver

mathias@ungorg.no

24 14 98 30

Agnes Nærland Viljugrein

Organisasjons- og arrangementskonsulent

agnes@ungorg.no

24 14 98 30

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder

johanna@ung.info

24 14 98 20

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent

annhelen@ung.info

Tlf.: 24 14 98 20

Aden Mussa Suliman

Ungdomsveileder

aden@ung.info

24 14 98 20

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder

gaute@ung.info

Tlf.: 24 14 98 20

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no

24 14 98 30

Mathias Kristiansen

Politisk rådgiver

mathias@ungorg.no

24 14 98 30

Agnes Nærland Viljugrein

Organisasjons- og arrangementskonsulent

agnes@ungorg.no

24 14 98 30

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no

95 91 55 14

Johanna Engdaswe

Ungdomsveileder

johanna@ung.info

24 14 98 20

Ann Helen Evertsen

Informasjonskonsulent

annhelen@ung.info

Tlf.: 24 14 98 20

Aden Mussa Suliman

Ungdomsveileder

aden@ung.info

24 14 98 20

Gaute Lein Ausrød

Ungdomsveileder

gaute@ung.info

Tlf.: 24 14 98 20

Kontakt oss

Vi holder til i Møllergata 3 og tar imot alle henvendelser, enten det er ønske om kurs, organisasjonsveiledning, eller andre spørsmål som din organisajson måtte ha. 

Du kan også ta kontakt med oss direkte per telefon og e-post.

Telefon: 24 14 98 30

E-post: organisasjon@ungorg.no

Åpningstider UngInfo

Mandag – fredag: 11:00 – 17:00

Lørdag: 12:00 – 17:00

Send en e-post