Kontakt oss

Vi holder til i Møllergata 3 og tar imot alle henvendelser, enten det er ønske om kurs, organisasjonsveiledning, eller andre spørsmål som din organisajson måtte ha. 

Du kan også ta kontakt med oss direkte per telefon og e-post.

Telefon: 24 14 98 20

E-post: organisasjon@ungorg.no

Åpningstider UngInfo

Mandag – fredag: 11:00 – 17:00

Lørdag: 12:00 – 17:00

Send en e-post

Arne Undheim

Daglig leder

arne@ungorg.no

95 91 55 14

Laila Erdal Aagesen

Avdelingsleder

laila@ung.info

24 14 98 31

Rikke Runde

Grafisk designer

rikke@ung.info

24 14 98 23

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no

24 14 98 34

Andrea Sjøvoll

Politisk rådgiver

andrea@ungorg.no

24 14 98 32

Johanna Engdaswe

Informasjonskonsulent

johanna@ung.info

24 14 98 20

Mona Sjøli

Informasjonskonsulent

mona@ung.info

24 14 98 20

Same Yassin

Informasjonskonsulent

same@ung.info

24 14 98 20

Philip Rynning Coker

Informasjonskonsulent

philip@ung.info

24 14 98 20

Emilie Geist

Politisk rådgiver

emilie@ungorg.no

24 14 98 34

Andrea Sjøvoll

Politisk rådgiver

andrea@ungorg.no

24 14 98 32

Laila Erdal Aagesen

Avdelingsleder

laila@ung.info

24 14 98 31

Johanna Engdaswe

Informasjonskonsulent

johanna@ung.info

24 14 98 20

Mona Sjøli

Informasjonskonsulent

mona@ung.info

24 14 98 20

Same Yassin

Informasjonskonsulent

same@ung.info

24 14 98 20

Philip Rynning Coker

Informasjonskonsulent

philip@ung.info

24 14 98 20